Vytápění venkovních ploch

Máte problém v zimním období zajet, nebo vyjet z garáže? Řešíte problém se zamrzlými schodami, nebo jinými plochami?

Máme pro vás inteligentní a hlavně funkční řešení v podobě odporových topných kabelů, které se instalují do venkovních ploch pod zámkovou dlažbu, dlažební kostky, betonové plochy a za jistých podmínek i na asfaltové plochy. Aby rozpouštění sněhu na venkovních plochách bezpečně fungovalo, musíme zajistit, aby topné kabely byli instalovány co nejblíže povrchu (maximálně 10 cm pod konečným povrchem) a zároveň aby byli mechanicky chráněny proti poškození. Jelikož se jedná o poměrně energerticky náročné systémy (až 300W/m2) je nutné použít automatickou regulační jednotku Devireg 850, která snímá venkovní teplotu, teplotu vytápěného podloží a přítomnost sněhu na ploše. Na základě klimatických podmínek a v závislosti na nastavní regulace systém rozhodne, jestli je potřeba zapnout topné kabely.

Pomocí topných kabelů spolehlivě ochráníme:

  • Sjezdy a výjezdy do garáží (zámková dlažby, beton, kostky) - Ochraňujeme majetek před poškozením např. smyk automobilu.
  • Zásobovací rampy (zámková dlažba, beton, asfalt) - Provoz je spolehlivý po mnoho let bez odhazování sněhu.
  • Komunikace pro pěší (zámkové dlažby, beton asfalt) - Chráníme vaše zdraví a předcházíme úrazům způsobených uklouznutím.
  • Vstupní schodiště - Měníme manuální práci na automatický provoz 24 hodin denně.
  • Bezbariérové přístupy do objektů - Provoz je spolehlivý po mnoho let bez odhazování sněhu.

Automatická regulační jednotka Devireg 850 hlídá za vás kdy zapnout a kdy vypnout topné kabely, tak aby systém bezpečně fungoval a byl maximálně úsporný k vaší peněžence.

Topné kabely

Tepelná čerpadla a ohřívače vody NIBE Danfoss Devi