Elektrické podlahové vytápění

Nabízíme vám ekologické řešení pro novostavby rodinných domů. S námi vytápět dům pomocí topných kabelů můžete !!!

I v roce 2021 lze s elektrickým podlahovým vytápěním splnit kritéria kladená platnou legislativou.

Spolu s topnými kabely je potřeba na dům nainstalovat fotovoltaickou elektrárnu, která vám pomůže razantně snížit náklady na elektrickou energii. Našim zákazníkům zajistíme odborný návrh fotovoltaické elektrárny a elektrického podlahového topení, zpracování PENBu energetické náročbosti, vyřízení dotace a připojení k síti distributora el.energie.

Elektrické podlahové vytápění s použitím topných rohoží DEVImat a topných kabelů deviflex  přináší útulnou pohodu do vašeho domova. 

Zajímavou variantou kombinace elektrického podlahového topení s fotovoltaikou je kombinace s multisplitovou klimatizační jednotkou. Klimatizační jednotky řeší v horkých letních dnech problémy s přehříváním budov, které jsou u většiny novostaveb vzhledem k tepelným ziskům z oslunění přes velké prosklené plochyvýrazně větší problém, než jsou tepelné ztráty objektu v topné sezóně.

Výhody elektrického podlahového topení jsou:

  • Elektrické podlahové topení je efektivní, protože topný kabel deviflex a rohož DEVImat hřeje jen tam kde je potřeba. Podlahové topení DEVI funguje výborně!

  • Elektrické podlahové vytápění DEVI je úsporné, protože topný kabel deviflex nebo topná rohož DEVImat jsou řízené termostaty Devireg Touch. Podlahové topení DEVI je úsporné!

  • Elektrické podlahové topení DEVI je komfortní, protože topné rohože DEVImat a topné kabely deviflex  můžete ho ovládat centrálně z řídící jednotky Devi SMART. 

  • Elektrické podlahové vytápění DEVI je kvalitní a spolehlivé, ověřené 60letou tradicí. Podlahové topení DEVI je nenákladné na údržbu.

  • Elektrické podlahové topení DEVI je vhodné i pro dřevěné podlahy a ostatní druhy krytin. (topné kabely deviflex 10T,18T, 20T pro podlahové topení DEVI jsou vhodné i do dřevěných podlah).

  • Elektrické podlahové vytápění DEVI je bezúdržbové po celou životnost Vašeho obydlí. Na topné kabely deviflex 10T,18T, 20T pro podlahové topení poskytujeme záruku 20 let.

DEVI inteligentní podlahové vytápění s topnými kabely deviflex a rohožemi DEVImat je vhodné pro vytápění do rodinných domů, kanceláří, obchodů a různých objektů. Topné kabely deviflex pro elektrické podlahové topení zajistí příjemné teplo u podlahového topení všude kde je potřeba. V kombinaci podlahového vytápění DEVI s regulací Devireg Touch nebo Devi SMART se jedná o komfortní a spolehlivý topný systém nevyžadující žádnou speciální údržbu a zajišťující dlouhou životnost podlahového vytápění.

Vyberte si podlahovou krytinu podle vašich představ. Podlahové topení DEVI (topné kabely deviflex 10T,18T, 20T a topné rohože DEVImat) je díky regulaci Devireg Touch nebo DEvi SMART možné instalovat pod všechny druhy vytápěných podlah, například betonové podlahy, renovované podlahy, laminátové podlahy, vinilové i dřevěné podlahy a koberce.

Při zachování příjemného pocitu podlahového vytápění, můžeme díky regulátoru Devireg Touch nebo DEvi SMART snížit teplotu v místnosti o 2 až 3 °C. Teplou podlahou vytápěnou topnými kabely DEVI a rohožemi ušetříme na provozních nákladech.

Podlahové topení DEVI v kombinaci s regulací Devireg Touch nebo bezdrátovým řídícím systémem DEVI SMART se opravdu vyplatí.

Elektrické podlahového vytápění topnými kabely jako hlavní zdroj vytápění.

Pro hlavní vytápění objektů se používají převážně topné kabely Deviflex o výkonu 6, 10 a 18W/m, kdy se instalovaný výkon ve vytápěných plochách pohybuje v rozmezí 50 – 150W/m2. Instalovaný výkon topných kabelů Deviflex se navrhuje podle tepelných ztrát objektu. V dnešních nízkoenergetických novostavbách se převážně používají topné kabely Deviflex s výkonem 6 nebo10W/m, kdy instalovaný výkon je 50 – 90W/m2. V případě rekonstrukcí podlah ve starších objektech, chalupách apod. se používají topné kabely Deviflex s výkonem 18W/m, kdy se instalovaný výkon vytápěných podlah pohybuje v rozmezí 100 – 150W/m2.

Elektrické podlahové topení jako doplňkový zdroj vytápění.

Pro doplňkové vytápění se používají topné rohože Devicomfort o výkonu 100-150W/m2. Topné rohože Devicomfort se instalují do stěrkové hmoty nebo do lepidla co nejblíže k povrchu. Topné rohože Devicomfort je možno instalovat pod dlažbu, plovoucí podlahy, koberec apod. Elektrické podlahové topení zajistí příjemně teplou podlahu. V místnosti, kde jsou v podlaze nainstalovány topné kabely nebo topné rohože se cítíte příjemně i při nižší pokojové teplotě.

 

 

 

 

 

Topné kabely

Tepelná čerpadla a ohřívače vody NIBE Danfoss Devi