Vytápění okapů a střech

Máte problémy se zamrzlými okapy, zatékáním do střechy vlivem zamzlých okapů? Potřebujete v zimním zajistit bezpečnost osob pohybujících se pod okapy vašeho objektu?

Máme pro vás inteligentní a funkční řešení v podobě samoregulačních inteligentních topných kabelů, nebo odporových topných kabelů, které bezpečně rozpustí sníh a led a udržují okapové žlaby a svody průchozí, díky čemuž nevznikají nebezpečné rampouchy, které mohou spůsobit škody jak na majetku, tak v horším případě škody na zdraví. Instalované topné kabely ve žlabech, svodech a na okrajích střech zajistí v zimním období střechy a okapy bezpečné a funkční bez ledu a sněhu. Topné kabely je možné instalovat prakticky na jakýkoliv typ střešní krytiny a do všech typů okapových žlabů a svodů Topné kabely instalované ve žlabech a svodech mají zvýšenou ochranu proti ÚV záření a ochranné opletení zajišťující bezpečnost topných kabelů z hlediska úrazu el.proudem. Námi instalované topné systémy jsou vybaveny plně automatickou regulační jednotkou, která zajistí bezpečný provoz za přijatelné provozní náklady!

Topnými kabely DEVIsafe 20T DTCE 30 polehlivě ochráníme střešní konstrukce před poškozením zatékající vodou a zároveň zamezíme vzniku nebezpečných rampouchů.

  • Ochranný systém topných kabelů DEVIsafe 20T a DTCE 30 "vytápění okapů" se instaluje do všech typů okapových žlabů a svodů, nebo střešních konstrukcí.
  • Každou aplikaci vytápění okapů s topnými kabely DEVIsafe 20T a DTCE 30 je zapotřebí posuzovat individuálně. Bereme v úvahu faktory, jako je například izolace střechy, orientace střechy, nadmořská výška. Proto aplikace odstraňování sněhu ze žlabů a okapů s topnými kabely DEVIsafe 20T a DTCE 30 vyžaduje konzultaci s DEVI specialistou.
  • Topnými kabely DEVIsafe 20T a DTCE 30 spolehlivě ochráníme střešní konstrukce před poškozením zatékající vodou a zároveň zamezíme vzniku nebezpečných rampouchů a zamrzlých okapů.
  • Samoregulační topné kabely vykazují nižší provozní náklady oproti odporovým topným kabelům DEVIsafe 20T a DTCE 30.
  • Při použití plně automatické regulace Devireg 850 s teplotně vlhkostním čidlem získáte topný systém vytápění okapů, který bude fungovat po dlouho dobu při přijatelných provozních nákladech.

   

Topné kabely

Tepelná čerpadla a ohřívače vody NIBE Danfoss Devi