Fotovoltaika s elektrickým podlahovým topením

V novostavbách již nelze instalovat elektrické podlahové vytápění samostaně tak jak tomu bylo v minulosti.

Aby novostavba splnila požadavky na energetický štítek PNB, je nutné elektrické podlahové vytápění kombinovat s fotovoltaickou elektrárnou a s klimatizažní jednotkou, případně s  boilerem s tepelným čerpadlem na ohřev TUV.

S naší dodávkou elektrického podlahového vytápění vám dodáme i kompletní fotovoltaickou elektrárnu včetně montáže, připojení k síťi a předání výchozí revize. Fotovoltaika je prakticky jediný bezúdržbový systém, který vám bude sloužit po dlouhá léta. Jedná se o obnovitelný (prakticky nevyčerpatelný) zdroj energie

Fotovoltaická elektrárna vám dokáže pokrýt značnou část elektrické energie pro váš dům - v tomto případě spotřebu za ohřev TUV a částečně i spotřebu el.energie za vytápění. V letních obdobích, kdy mají fotovoltaické elektrárny největší "zisky" a zároveň je požadavek na chlazení, je dobré kombinovat FVE s klimatizačními jednotkami.

Fotovoltaické elektrárny dodáváme převážně s elektrickým podlahovým vytápěním, kdy v kombinaci s boilerem s tepelným čerpadlem (pro ohřev TUV) bez problémů splníme požadavky na štítek PNB pro novostavby rodinných domů v roce 2021.

Hlavní výhody fotovoltaické elektrárny (FVE):

- úspora energie v rodinném domě a minimální náklady na provoz FVE

- FVE jedná se o obnovitelný zdroj energie

- FVE jsou šetrné k životnímu prostředí.

- Minimální hlučnost a údržba

- FVE se neustálev zlepšují a díky velké poptávce se bude snižovat i cena za pořízení fotovoltaické elektrárny.

- FVE je vhodné kombinovat s elektrickým podlahovým topením s klimatizacemi, případně s tepelnými čerpadly.

Při instalacích fotovoltaických elektráren v kombinaci s elektrickým podlahovým vytápěním spolupracujeme s profesionály.

Naši dodavatelé FVE zajišťují našim zákazníkům:

- Nepřetržitý provozu na bezvadnou funkcí FVE, díky čemuž jsou případné potíže odhaleny dřív než zákazník zaznamená nějaké potíže.

- Rychlé vyřešní problému ochrání klienta před dlouhodobým selháním FVE a případnými škodami. Řešení se vztahuje na jednoduchou výměnu součástek i na zásadní problémy,

- V případě instalace fotovoltaické elektrárny s elektrickým podlahový vytápěním dodávaným naší firmou, je zajištění provozu FVE od našeho dodavatele zdarma.

  

 

Fotovoltaika a Elektromobilita

Tepelná čerpadla a ohřívače vody NIBE Danfoss Devi